İletişim
Sandıkçı Global Lojistik

Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı

Sandıkçı

Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı

Yurtiçi karayolu taşımacılığı, coğrafi koşulların uygunluğuna bağlı olarak sınırsız bir ulaşım ağına sahiptir, bu da 7/24 sefer yapılabilmesini sağlar. Araç bulma konusunda kolaylık sağlayan bu durum, yapılan sefer sayılarını artırır. Özellikle kısa mesafeli nakliyatlar için ekonomik avantajlar sunar. Bu özellikler, karayolu taşımacılığını esnek kılar ve sıkça tercih edilmesini sağlar. Ülkemizde de 1950 yılından itibaren büyük bir artış gösteren karayolu ağı uzunluğu, yurtiçi karayolu yük taşımacılığının tercih edilmesinde büyük bir rol oynamaktadır.

Yurtiçinde Geniş Ağ

Yurtiçi taşımacılıkta başarı, etkili bir yerel ağa ve güçlü bağlantılara dayanır. Sandıkçı Lojistik olarak, Türkiye genelindeki stratejik iş ortakları ve güçlü lojistik ağımız mevcuttur.

Sürdürülebilir Son Teknoloji

Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı'nda başarılı olabilmek için teknolojiyi sürdürülebilir bir şekilde kullanmak kaçınılmazdır.

Hızlı ve Güvenilir Taşımacılık Çözümleri

Yurtiçi karayolu taşımacılığı, müşterilerimizin ürünlerini Türkiye'nin dört bir yanına hızlı, güvenilir ve etkili bir şekilde taşımanın anahtarıdır.

Güvenilirlik ve Teslimat Garantisi

Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı'nda güvenilirlik esastır. Sandıkçı Lojistik olarak, belirlenen süre içinde teslimat garantisi veriyoruz.

Karayolu Taşımacılığı
Karayolu Taşımacılığı

Yurtiçi
Komple Taşımacılık

Parsiyel taşımacılığı yerine, taşıma aracını tamamen dolduracak kadar yükünüz varsa, FTL (Full Track Load) adını verdiğimiz taşımacılık sistemini öneriyoruz. FTL, tam kamyon yükü anlamına gelir ve ülkemizde genellikle komple taşımacılık olarak bilinir. Bu sistemde, yük kamyonet, tır veya kamyonun tamamını kaplayacak şekilde olabilir, ya da ağırlık ve hacim bakımından tamamen dolu olabilir. FTL’nin en büyük avantajlarından biri, parça kargo şeklinde taşınan ürünlerin tek seferde ve aktarma yapmadan hedef noktaya ulaştırılmasıdır. Bu sayede zaman ve hız açısından önemli bir avantaj sağlanırken, aynı zamanda sevkiyatın bölünmemesi maliyetten tasarruf etmeyi kolaylaştırır.

Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı

Neden Sandıkçı Lojistik?

Türkiye/Samsun, Gürcistan, Rusya’da merkezi bulunan Sandıkçı Lojistik, karayolu taşımacılığındaki güvenilir ortağınızdır. Yılların verdiği deneyimle, her taşıma işlemini büyük bir titizlikle yönetiyoruz. Müşterilerimize, güvenilir, zamanında ve güvenli teslimatlar sağlamak için sektördeki son teknoloji ve en iyi uygulamaları benimsemekteyiz.

Neden Biz?
  • Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet
  • Güçlü İletişim ve Takip Sistemi
  • Esnek Çözümler ve Özel Taleplere Cevap
  • Teknolojiyle Entegre Hizmet

Sandıkçı Lojistik Farkı

SVG Icon
Her koşulda araç bulma garantisi
SVG Icon
Hasar ve hırsızlığa karşı Sandıkçı güvencesi
SVG Icon
7/24 araç takip ve kontrol
Yurtiçi Taşımacılık
Sandıkçı

Yurtiçi Taşımacılıkta Avantajlarımız

01
Esneklik ve Erişim

Karayolu taşımacılığı, kara yollarının geniş ağı sayesinde esnek bir taşıma çözümü sunar. Ulaşılması zor bölgelere daha kolay erişim sağlar, limanlara ve depolama tesislerine yakın konumlandırılabileceği için avantajlıdır.

02
Sürdürülebilirlik

Modern taşıma araçlarının gelişen teknolojisi, daha az enerji tüketimi ve düşük emisyonlarla çevre dostu bir taşıma seçeneği sunar. Yüksek kapasiteli taşıma araçları, daha büyük hacimlerde yük taşımak için kullanılabilir, bu da çevresel etkileri azaltır.

03
Maliyet Etkinlik

Karayolu taşımacılığı, diğer taşıma modlarına göre genellikle daha ekonomik bir seçenek sunar. Direkt rota kullanımı, depolama maliyetlerinde azalma ve daha düşük taşıma ücretleri, işletmeler için maliyet avantajları sağlar.

04
Çeşitli Yük Türlerine Uygunluk

Karayolu taşımacılığı, farklı boyutlardaki ve tipteki yükleri taşıma konusunda esneklik sunar. Standart paletli yüklerden ağır yük ve proje kargolarına kadar çeşitli yük tiplerine uygun taşıma seçenekleri sağlar.

Tır Parkımız

  • 55 Adet Türk Plaka
  • 30 Adet Gürcistan Plaka